Ota meihin yhteyttä!

Ikaalisten Luomu Oy / KKK – Vihannes Oy

Toimiston yhteystiedot
Puh. 040 0307 479
ikluomu@ikaalistenluomu.fi

Toimisto palvelee klo 8.30-15

Ari Kulmanen
Toimitusjohtaja, myynti
ari.kulmanen@ikaalistenluomu.fi

Jelena Boman
Taloushallinto
jelena@ikaalistenluomu.fi

Tuula Uusinukari
Työnjohto Ikaalisten Luomu Oy
tuula.uusinukari@ikaalistenluomu.fi
Puh: 050 4118 777

Sanna Packalén
Työnjohto KKK-Vihannes Oy
sanna.packalen@ikaalistenluomu.fi
Puh: 040 3594 104

Pentti Rasi
Puutarhuri KKK-Vihannes Oy
pentti.rasi@ikaalistenluomu.fi
Puh: 040 0545 392

Minna Paloviita
Puutarhuri KKK-Vihannes Oy
minna.paloviita@ikaalistenluomu.fi
Puh: 050 5180 830

Laskutustiedot

Ikaalisten Luomu Oy

Y-tunnus: 1456461-6

VERKKOLASKUT

verkkolaskuosoite 003714564616

Verkkolaskujen välittäjänne ollessa operaattori  välittäjätunnus on 003721291126
Verkkolaskujen välittäjänne ollessa pankki välittäjätunnus on DABAFIHH

Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja, voitte toimittaa pdf-laskun sähköpostitse osoitteeseen: laskut@ikaalistenluomu.fi

Kirjepostitse lähetettyjä paperilaskuja emme ota enää vastaan.

 

KKK-Vihannes Oy

Y-tunnus: 0659384-7

VERKKOLASKUT

verkkolaskuosoite 003706593847

Verkkolaskujen välittäjänne ollessa operaattori  välittäjätunnus on 003721291126
Verkkolaskujen välittäjänne ollessa pankki välittäjätunnus on DABAFIHH

Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja, voitte toimittaa pdf-laskun sähköpostitse osoitteeseen: laskut@ikaalistenluomu.fi

Kirjepostitse lähetettyjä paperilaskuja emme ota enää vastaan.

 

Sivun alkuun